Ubytování Velké Karlovice

Velké Karlovice se nachází v Beskydech nedaleko hranic se Slovenskem obklopeny překrásnou přírodou. Ubytování ve Velkých Karlovicích je na vysoké úrovni a najdete zde ubytování nejen v luxusních hotelích, ale také ubytování v soukromých apartmánech či menších penzionech. Pokud se ubytujete ve Velkých Karlovicích jistě se nebudete nudit. O zábavu se postará mnoho zajímavých akcí jako je například Karlovský gastrofestival, Formanské dny, Karlovská 50 a řada dalších. Sídlí zde také stáj Valencio legendárních trenérů Holčákových. Sportovci jistě ocení množství cykloturistických a v zimě běžkařských tras, nebo lyžařských areálů Soláň, Razula. Za kulturou se můžete vydat do zvonice na Soláň. Na své si však přijdou hlavně milovníci krásné přírody, pokud zvolíte pro svou dovolenou v Beskydech Velké Karlovice, budete se rádi vracet.

hotel Horal

Hotel Horal Velké Karlovice

Wellness hotel Horal se nachází nad typickým valašským údolím v CHKO Beskydy.

Hotel Horal ve Velkých Karlovicích nabízí luxusní ubytování v Beskydech. Součástí hotelu Horal je Sportovně relaxační centrum s trojicí termálních bazénů se slanou vodou vyhřívanou na 36 stupňů Celsia. U hotelu Horal je také veřejné devítijamkové golfové hřiště, lanový park a multifunkční hřiště, v hlavní budově najdete i bowling a squashový kurt.

Více informací
hotel Babská

Hotel Babská Velké Karlovice

Hotel Babská se nachází v Beskydech v obci Velké Karlovice v části nazývané Léskové.

Hotel Babská ve Velkých Karlovicích nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je také vyhřívaný bazén s celoročním provozem. Přímo u hotelu Babská se také nachází lyžařský vlek a nedaleko wellness centrum hotelu Horal a Golfové hřiště obojí přístupné veřejnosti.

Více informací
hotel Lanterna

Hotel Lanterna Velké Karlovice

Hotel Lanterna se nachází v Beskydech v obci Velké Karlovice.

Luxusní horský Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích, nacházející se v krásné přírodě CHKO Beskydy, právem patří mezi nejvyhledávanější destinace mezi milovníky wellness a relaxačních pobytů. K ubytování jsou k dispozici luxusně vybavené pokoje. Ubytovaným hostům slouží exkluzivně vybavené wellnees centrum.

Více informací
apartmá u Hlavatých

Apartmány u Hlavatých
Velké Karlovice

Srub U Hlavatých se nachází ve Velkých Karlovicích v překrásné přírodě Valašského kraje.

Apartmány u Hlavatých nabízí ubytování v soukromí v krásném srubu ve Velkých Karlovicích, v údolí Podťaté. Nový srub nabízí dva velké apartmány, každý o rozloze 74 m2, které se skládají z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic a koupelny se sociálním zařízením.

Více informací
hotel Galik

Hotel Galik Velké Karlovice

Hotel Galik je ideálním výchozím bodem mnoha turistických, cyklistických i běžeckých tras v krásné přírodě CHKO Beskydy.

Hotel Galik nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením. Ubytování i stravování je nakloněno rodinám, seniorům, studentům či nenáročným cestovatelům. Je také vyhledáván školami a sportovními kolektivy pro pořádání táborů, školních pobytů v přírodě, lyžařských kurzů či sportovních soustředění.

Více informací

X