Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Hotel Lanterna - Beskydy

Hotel Lanterna

Velké Karlovice

Luxusní horský Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích, nacházející se v krásné přírodě CHKO Beskydy, právem patří mezi nejvyhledávanější destinace mezi milovníky wellness a relaxačních pobytů. Nabízí komfortní ubytování v nadstandardně vybavených pokojích, špičkový gastronomický servis a ideální příležitost skloubit pobyt v přírodě s odpočinkem při řadě relaxačních procedur v hotelovém L-Spa. Vybrané pokoje hotelu Lanterna jsou po modernizaci nově vybaveny krbem, vířivou vanou či infrakabinou.

Možnosti ubytování

Hotel Lanterna

Vyberte si z nabídky ubytovacích kapacit hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje Standard, Suite a Suite SPA. Všechny pokoje i apartmány jsou vybavené sociálním zařízením (koupelnou s wc a sprchovým koutem), k dispozici jsou ručníky, župan i papuče. V každém pokoji je také televize se satelitním příjmem a wifi připojení k internetu. Ubytování v hotelu Lanterna zahrnuje také neomezené využití hotelového L-SPA a wellness hotelu Horal.

Hotel Lanterna - Velké Karlovice

Kontakty

  Rychlý dotaz na volný termín
  Mapa

  Hotel Lanterna, Léskové 659, 756 06 Velké Karlovice, Česká republika

  SLEVA 30%

  Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

  Více informací