Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Hotel Tatra - Velké Karlovice

+420 576 774 450

Grandhotel Tatra

Velké Karlovice

Hotel Tatra se nachází v malebné obci Velké Karlovice, jenž spadá do CHKO Beskydy. Grandhotel Tatra si Vás získá atmosférou vysokohorského hotelu s moderním vybavením a vysokým standardem poskytovaných služeb. Moderní wellness centrum s vnitřním bazénem uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta.  Okolí hotelu Tatra je obklopeno nádhernou Valašskou přírodou. V létě oceníte možnosti pěší turistiky i cykloturistiky, v zimních měsících zase klasické i sjezdové lyžování v bezprosřední blízkosti hotelu. 

Hotel Tatra

Možnosti ubytování

Vyberte si z nabídky ubytovacích kapacit hotelu Tatra ve Velkých Karlovicích. K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje i apartmány či rodinné pokoje. Všechny pokoje i apartmány jsou vybavené sociálním zařízením (koupelnou s wc a sprchovým koutem), k dispozici jsou ručníky, župan i papuče. V každém pokoji je také televize se satelitním příjmem, individuální klimatizace a wifi připojení k internetu.

Jednolůžkový pokoj Superior
Dvoulůžkový pokoj Superior
Dvoulůžkový pokoj Superior s balkónem
Dvoulůžkový pokoj Suite s možností přistýlek
Apartmán Exclusive
Apartmán Grand

Služby a relaxace

Volný čas

Wellness

Součástí hotelu Tatra je luxusní wellness s vnitřním bazénem, venkovní vířivkou a sprchami s odpočinkovou zónou. Milovníci saunování ocení možnost až čtyř druhů saunování. Náročnější klienti ocení privátní SPA.

Stravování

Gastronomie

Na gastronomii je kladen ten nejvyšší důraz. K přípravě pokrmů jsou využívány lokální potraviny z místních farem a jídelníček je vždy pečlivě sestaven dle sezóny. Smysl pro detail, cit pro kombinaci surovin a dokonalý finální způsob prezentace jídla jsou zárukou kvalitní gastronomie hotelu Tatra.

Hotel Tatra, Na Mikulcově 505, 756 06 Velké Karlovice, Česká republika 

SLEVA 30%

Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

Více informací
X