Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Hotel Horal - Velké Karlovice

Hotel Horal

Velké Karlovice

Horský hotel Horal se nachází nad typickým valašským údolím, obklopen lesy a loukami CHKO Beskydy. Poskytuje ubytování ve čtyřech rezidencích, vybrané apartmány mají vlastní krb a saunu. Součástí hotelu Horal je Sportovně relaxační centrum s trojicí termálních bazénů se slanou vodou vyhřívanou na 36 stupňů Celsia a kardio fitness. Relaxační centrum Wellness Horal vyniká pestrou nabídkou masáží a procedur včetně masáží s rodilými Thajkami či Srí Lančany. U hotelu Horal je veřejné devítijamkové golfové hřiště, lanový park a multifunkční hřiště, v hlavní budově najdete i bowling a squashový kurt. Svah pod hotelem v zimě slouží jako sjezdovka se snowparkem, snowbutingem a lyžařskou školou pro děti. Příjemné je i posezení na venkovní terase s výhledem do údolí či odpočinek na nové slunící louce.

Možnosti ubytování

Hotel Horal

Hotel Horal nabízí ubytování ve čtyřech kategoriích pokojů. První kategorií jsou pokoje Standard což je dvoulůžkový pokoj v horském stylu v rezidenci ABC***, pro rodiny s dětmi je připraven rodinný pokoj s možností až 2 přistýlek v rezidenci ABC*** , pokoj Standard DeLuxe je luxusní dvoulůžkový pokoj s balkonem a s možností 1 přistýlky v rezidenci E****, nejvyšší kategorií je luxusní pokoj Suite SPA s možností 2 přistýlek v rezidenci E**** v pokoji se nachází vlastní krb a sauna, balkon nebo východ na terasu.

Rodinný pokoj

Kontakty

  Rychlý dotaz na volný termín
  Hotel Horal na mapě

  Hotel Horal, Léskové 583, 756 06 Velké Karlovice, Česká republika

  SLEVA 30%

  Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

  Více informací