Ubytování Dolní, Prostřední a Horní Bečva

Dolní Bečva

Dolní Bečva se nachází v Beskydech ve východní části Radhošťské hornatiny a Vsetínských vrchů, nedaleko od Rožnova pod Radhoštěm. Dolní Bečva je z velké části zalesněná a území sahá až na vrchol Radhoště. Pokud zvolíte k ubytování Dolní Bečvu neprohloupíte, patří k významným rekreačním centrům Beskyd.

Prostřední Bečva

Prostřední Bečva se rozkládá po obou březích Rožnovské Bečvy její území sahá na horský hřeben s vrcholy Tanečnica a Čertův mlýn. Nejznámější částí Prostřední Bečvy jsou Pustevny s proslulými stavbami Maměnka a Libušín jenž patří ke klenotům Beskyd. Na Pustevnách si příjdou na své milovníci sjezdového i klasického lyžování. Ubytování na prostřední Bečvě nabízí jak hoské chaty, tak také luxusní hotely s moderními wellness centry.

Horní Bečva

Horní Bečva leží v údolí Rožnovské Bečvy, převážná část území je zalesněna. Ubytovacích zařízení se povětšinou nachází v okolí místní přehrady s možností koupání v letních měsících. V okolních kopcích se nachází řada moderních lyžařských areálů. Pokud se chystáte navštívit Beskydy je ubytování na Horní Bečvě skvělým výchozím místem pro Vaši dovolenou.

Hotel Cherry

Hotel Cherry – Horní Bečva

Hotel Cherry se nachází v Beskydech v obci horní Bečva na břehu místní přehrady.

Hotel Cherry nabízí ubytování ve třech kategoriích. Ubytování hotelového typu, ubytování v bungalovech a ubytování v chatkách. Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Bungalovy jsou taktéž vybaveny sociálním zařízením a TV a v zimě jsou vytápěné. Chatky mají sociální uzel v hotelu a je možno je vytápět.

Více informací Recenze
penzion

Penzion U Smočků – Prostřední Bečva

Penzion U Smočků se nachází v obci Prostřední Bečva obklopen lesy, loukami a především nádhernou Valašskou přírodou.

Penzion U Smočků nabízí ubytování v Beskydech v jedinečném prostředí s nedotčenou přírodou. K ubytování je k dispozici pět prostorných pokojů s celkovou kapacitou až 30 osob. Penzion je ideálním místem pro Vaši rodinnou dovolenou, ale také pro oslavy a pořádání firemních večírků.

Více informací
Hotel Duo

Hotel Duo – Horní Bečva

Hotel Duo se nachází v obci Horní Bečva obklopen lesy s výhledem na Beskydy

Hotel Duo se skládá ze dvou samostatných budov Duo I a Duo II s celkovou kapacitou 140 lůžek. Hotel Duo nabízí ubytování v kategoriích LUX (DUO 1) a Standard (DUO 2), všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Na hotelu Duo najdete také moderní wellness centrum a jsou připraveny animační programy pro děti.

Více informací

hotel SportartHotel Sportart – Prostřední Bečva

Hotel Sportart se nachází v obci Prostřední Bečva v překrásné Beskydské přírodě

Stylový hotel Sportart se nachází v obci Prostřední Bečva, obklopen lesy a loukami CHKO Beskydy. Poloha hotelu je ideální pro milovníky cykloturistiky, jelikož se nachází přímo na cyklostezce vedoucí údolím Bečvy. Moderní wellness centrum je součástí hotelu. K hotelu Sportart také náleží sportovní hala s celoročním provozem.

Více informací
Bečva resort

Bečva resort – Horní Bečva

Bečva resort se nachází v obci Horní Bečva na úpatí hory Radhošť

Komplex Bečva resort zahrnuje ubytování v luxusních plně vybavených vilách nebo apartmánech. K ubytování lze využít 11 bungalovů s kapacitou 66 lůžek a 7 vil s kapacitou 70 lůžek. Bungalovy i vily jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, kuchyní, a jsou samostatně vytápěny. Přímo kolem resortu vede cyklostezka údolím Bečvy.

Více informací
Penzion Obora

Penzion Obora – Prostřední Bečva

Penzion Obora se nachází v obci Prostřední Bečva

Penzion Obora nabízí ubytování v centru malebného pohoří valašských Beskyd v obci Prostřední Bečva. Předností je především soukromí a klidný pobyt, neboť kapacita penzionu Obora činí pouze 10 lůžek (možnosti přístýlek + 3). Můžete si vybrat ze dvou dvoulůžkových pokojů, jednoho jednolůžkového a apartmánu s maximem pěti lůžek. Součástí každého pokoje je barevný televizor s možností satelitního vysílání a připojení na internet, samostatná koupelna se sociálním zařízením a také malá kuchyňka.

Více informací
hotel Bečva

Hotel Bečva – Horní Bečva

Hotel Bečva se nachází v obci Horní Bečva nedaleko místní přehrady v chráněné krajiné oblasti Beskydy.

K ubytování jsou k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, každý pokoj disponuje balkónem s výhledem do okolní přírody. V letních měsících je možné ubytování v chatkách. K hotelu také náleží bowlingové centrum se dvěmi dráhami.

Více informací
penzion

Apartmány Kněhyně – Prostřední Bečva

Apartmány Kněhyně se nachází v obci Prostřední Bečva ve velmi klidné lokalitě a jsou výborným zízemím pro Vaše turistické aktivity.

Apartmány nabízí komfortní ubytování ve dvou apartmánech s celkovou kapacitou až 10 osob. Apartmány disponují vlastním sociálním zařízením a také kuchyní s jídelnou.

Více informací
hotel Pohoda

Hotel Pohoda – Horní Bečva

Hotel Pohoda se nachází v obci Horní Bečva u místní přehrady

Hotel Pohoda na Horní Bečvě nabízí ubytování na Valašsku u přehrady na Horní Bečvě. K ubytování lze využít 16 pokojů s kapacitou 49 lůžek s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí.

Více informací
Chata Mír

Chata Mír – Dolní Bečva

Chata Mír se nachází pod vrcholem hory Radhošť uprostřed Beskydských lesů.

Chata Mír se nachází na křižovatce turistických tras na Radhošť. K ubytování slouží nově rekonstruované pokoje v prvním patře chaty. Chata Mír je ideálním výchozím bodem pro Vaše toulky přírodou.

Více informací
hotel Marťiňák

Hotel Martiňák – Horní Bečva

Hotel Martiňák se nachází v obci Horní Bečva uprostřed Beskydských lesů.

Hotel Martiňák se nachází v horském údolí, ve výšce 850m.n.m. na křižovatce mnoha turistických tras uprostřed Beskydských lesů. K ubytování si můžete vybrat ze tří kategorií, v kategorii A je k dispozici vlastní sociální zařízení na pokoji, v kategorii B umývadlo a v kategorii C je společné sociální zařízení na patře.

Více informací

X