Skip to content Skip to footer

Ubytování Dolní, Prostřední a Horní Bečva

Dolní Bečva

Dolní Bečva se nachází v Beskydech ve východní části Radhošťské hornatiny a Vsetínských vrchů, nedaleko od Rožnova pod Radhoštěm. Dolní Bečva je z velké části zalesněná a území sahá až na vrchol Radhoště. Pokud zvolíte k ubytování Dolní Bečvu neprohloupíte, patří k významným rekreačním centrům Beskyd.

Prostřední Bečva

Prostřední Bečva se rozkládá po obou březích Rožnovské Bečvy její území sahá na horský hřeben s vrcholy Tanečnica a Čertův mlýn. Nejznámější částí Prostřední Bečvy jsou Pustevny s proslulými stavbami Maměnka a Libušín jenž patří ke klenotům Beskyd. Na Pustevnách si příjdou na své milovníci sjezdového i klasického lyžování. Ubytování na prostřední Bečvě nabízí jak hoské chaty, tak také luxusní hotely s moderními wellness centry.

Horní Bečva

Horní Bečva leží v údolí Rožnovské Bečvy, převážná část území je zalesněna. Ubytovacích zařízení se povětšinou nachází v okolí místní přehrady s možností koupání v letních měsících. V okolních kopcích se nachází řada moderních lyžařských areálů. Pokud se chystáte navštívit Beskydy je ubytování na Horní Bečvě skvělým výchozím místem pro Vaši dovolenou.

X