Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Apartmány pod Rališkou

Apartmány pod Rališkou

Horní Bečva

Apartmány pod Rališkou se nachází na Horní Bečvě nedaleko SKI areálu Rališka a také místní přehrady. Poloha apartmánů je tak vhodná jak pro zimní tak letní rekreaci. Pro hosty je připraveno ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a také kuchyňským koutem jenž je vybaven nádobím pro denní potřebu. Stravování lze zajistit v restauraci U Vaňasů která se nachází v blízkosti apartmánů a nabízí pokrmy tradiční české kuchyně. Pro sportovně laděné turisty jsou apartmány ideálním výchozím místem. Cyklostezka údolím řeky Bečvy vede kolem apartmánů. Nejbližší zastávka autobusu který Vás vyveze na Pustevny, Radhošť nebo do SKI areálů je od apartmánů vzdálena pouhých 300 metrů. Hosté v létě uvítají možnost koupání v nedaleké přehradě jenž disponuje písečnou pláží s molem. V zimě můžete využít služeb SKI areálu Rališka, který se nachází v bezprostřední blízkosti apartmánů.

Apartmány pod Rališkou

Možnosti ubytování

K dispozici jsou hostům čtyři apartmány se čtyřmi lůžky a možností přistýlky. Všechny apartmány disponují vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s nádobím pro denní potřebu, televizí. V zimních měsících jsou apartmány vytápěny podlahovým topením. Ubytování s domácími mazlíčky bohužel není možné.

Apartmány pod Rališkou

Kontakty

  Rychlý dotaz na volný termín
  Mapa

  Apartmány pod Rališkou, Horní Bečva 0623, 756 57 Horní Bečva

  SLEVA 30%

  Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

  Více informací