Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Hotel Martiňák

Hotel Martiňák

Horní Bečva

Hotel Martiňák se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva. Hotel se nachází v horském údolí, ve výšce 850m.n.m. na křižovatce mnoha turistických tras. Okolní nedotčená Valašská příroda Vás uchvátí a množství značených turistických tras Vás přímo vyzývá k procházkám a výletům do okolí, zdatnější z Vás mohou využít značených cyklotras po horských hřebenech přes Soláň, Radhošť, Pustevny, Lysou Horu až k vrcholům Malého Javorníku. Po sportovních aktivitách uvítáte koupel v dřevěných venkovních vyhřívaných sudech s výhledem na panorama Beskyd. Pro milovníky wellness jsou k dispozici sauny a také venkovní vířívá vana. Letní koupání a odpočinek si dopřejete u hotelového jezírka.

Hotel Martiňák

Možnosti ubytování

Ubytování v hotelu Martiňák je v devíti dvou až šestilůžkových apartmánech. Apartmány mají svou vlastní vybavenou kuchyň a sociální zařízení, disponují také jídelním stolem, rozkládací pohovkou (mimo dvoulůžkového) a obývacím pokojem. Hostům je také k dispozici televize a wifi připojení na internet. Celková kapacita hotelu Martiňák je 38 lůžek.

Hotel Martiňák

Kontakty

  Rychlý dotaz na volný termín
  Mapa

  Hotel Martiňák, Horní Bečva 0400 (resp. č.e.400), 756 57, Česká republika

  SLEVA 30%

  Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

  Více informací