Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Hotel TROYER - Trojanovice

Hotel TROYER

Trojanovice

Hotel Troyer se nachází v obci Trojanovice na úpatí hory Radhošť. Skvělá poloha hotelu Troyer umožňuje sportovní a turistické vyžití i následnou relaxaci s využítím luxusního wellness centra. Dolní stanice lanovky na Pustevny je od hotelu vzdálena necelý kilometr. Na své si příjdou milovníci cykloturistiky, jelikož okolí je doslova protkáno cyklotrasami. V zimním období je jsou připraveny upravené běžkařské stopy na Pustevnách. Lyžařské areály jsou ve vzdálenosti do 10 km. Okolí hotelu lemují Valašské kopce a tak si Beskydy užijete naplno.

Ubytování a služby

Hotel Troyer

K dispozici je ubytování ve 25 pokojích o celkové kapacitě 54 lůžek s možností 13 přistýlek. pro hosty jsou připraveny dvoulůžkové pokoje Standard a Panorama a stylové apartmány Suite. Stravování hostů je zajištěno v hotelové restauraci, využít lze také Selskou jizbu nebo Banketku. Součástí hotelu je také wellness centrum s vnitřním bazénem. Vyhlášené jsou pak thajské masáže.

Hotel Troyer - wellness

Kontakty

  Rychlý dotaz na volný termín
  Hotel Troyer na mapě

  Hotel Troyer, Trojanovice 530, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, Czech Republic

  SLEVA 30%

  Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

  Více informací