Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Ondrášův dvůr

Hotel Ondrášův dvůr

Bílá - Mezivodí

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v obci Bílá – Mezivodí v překrásné přírodě na území CHKO Beskydy. Valašská krajina a pohostinnost ve spojení s čerstvým horským vzduchem je zárukou Vaší kvalitní dovolené v Beskydech. Důkazem nedotčené Valašské krajiny je jistě také nedaleký prales Salajka, jenž je národní přírodní rezervací. S dětmi se můžete také vydat na stezku Beskydských pašeráků nebo na rozhlednu Čarták. Velkým lákadlem tohoto malebného kouta Beskyd je hora Radhošť s posvátnou sochou pohanského boha Radegasta, Pustevny, Valašské muzeum v přírodě a také lyžařský areál Bílá.

Možnosti ubytování

Hotel Ondrášův dvůr

K dispozici jsou hostům luxusní hotelové apartmány nebo ubytování ve vilách v blízkosti thermal parku. Všechny apartmány disponují vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s nádobím pro denní potřebu, televizí. Nechybí ani župany či fén. Pokoje SPA Superior mají dokonce vlastní saunu. Wifi připojení na internet je na každém z pokojů. V apartmánové vile je možné také ubytování s domácím mazlíčkem.

Wellness Ondrášův dvůr

Hotel Ondrášův dvůr disponuje moderním saunovým a relaxačním centrem ve kterém Vás okouzlí spojení luxusu a přírody. Ve wellness centru Ondrášového dvora můžete využít jedinečný Tropic Land (pomocí moderních technologií si můžete užívat prozářené modré oblohy, měnící se mořské hladiny a nechat na své tělo i duši působit teplo a zář „umělého slunce“), Thermal Park (koupání ve vířivých kádích z borovicového dřeva s dohřívanou vodou z hlubinných vrtů beskydských hor) a nebovyužijete finskou a infra saunu, zážitkové sprchy s využitím ochlazení polévacím vědrem, odpočívárna – Thepidarium. K dispozici jsou také masáže dle výběru.

Kontakty

  Rychlý dotaz na volný termín
  Hotel Ondrášův dvůr na mapě:

  Hotel Ondrášův dvůr, Mezivodí 98, 739 15, Bílá, Česká republika

  SLEVA 30%

  Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

  Více informací