Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Výlet na Horní Bečvu

Navštívíte li Beskydy, udělejte si také čas na výlet na Horní Bečvu, tento malebný kout Valašska Vás zaujme svou překrásnou přírodou. Pokud zvolíte při svých cestách přímo ubytování na Horní Bečvě budete mít zdejší přírodu jako na dlani. Zvolíte li k ubytování některou z okolních obcí, můžete se na Horní Bečvu vydat například po cyklostezce údolím řeky bečvy. Ta vede z Horní Bečva, přes rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí až do Tovačova.
Přehrada Horní Bečva
V letních měsících uvítáte osvěžení v místní přehradě jenž disponuje pláží s postupným vstupem do vody. V zimním období je vodní plocha přístupná veřejnosti k bruslení. Krásný výhled na okolní přírodu nabízí vyhlídka z místního lomu. K vyhlídce vede naučná stezka a na vrcholu si můžete v altáncích vychutnat svou svačinku při poslechu šumících lesů.
Horní Bečva - Vyhlídka

Výlet na Horní Bečvu Vás příjemně překvapí,  cesta z okolních obcí není nijak náročná, pokud však hledáte ubytování přímo na Horní Bečvě mrkněte na náš přehled ubytovacích zařízení v této lokalitě.

Zanechat komentář

SLEVA 30%

Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

Více informací