Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Tradiční orientální tělovou proceduru hammam si dopřejete na Horalu

Tradiční orientální tělovou proceduru hammam, která se těší velké oblibě především v Turecku, ale také například Maroku, Tunisu a dalších zemích severní Afriky, si mohou nyní dopřát také návštěvníci Valašska. Do nabídky masáží je nově zařadilo relaxační centrum Wellness Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích v Beskydech.

Ve Wellness hotelu Horal tak nyní působí terapeuti již 6 národností, což je v rámci ČR ojedinělé. Celkem 9 masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Turecka doplňují české kosmetické terapeutky poskytující obličejová ošetření, manikúru a pedikúru. Ke všem terapiím jsou používány výhradně produkty dovezené z Orientu, Asie a Tichomoří.

Co je to hammam? Tato terapie, zrozená z požadavků na dokonalou očistu těla i ducha, spočívá v omývání těla teplou vodou, prováděném na vyhřívaném mramorovém lůžku. Součástí je důkladný peeling celého těla pomocí orientální rukavice kessa, typické ošetření bohatou mýdlovou pěnou, kterou vytváří masér pomocí speciálního hammam saku, a uvolňující masáž s aplikací olejů.

hammam

Wellness Horal nabízí tři typy hammamu, jež se liší výběrem ošetřujících produktů: detoxikační Medový hammam s využitím medu a cukrové třtiny, Berberské znovuzrození s využitím vzácného zeleného mýdla a medového či mandlového olejem a Originál turecký hammam zakončený aplikací orientálního oleje. Cena terapie pro dospělého zahrnuje (stejně jako v případě všech dalších typů masáží) časově neomezený pobyt ve všech prostorách Wellness Horal, ručníkový a čajový servis a ovocné či orientální občerstvení po proceduře. Nabízen je i dětský hammam pro děti od 3 do 14 let. Při něm je vynechán tělový peeling a cena zahrnuje neomezený vstup do termálních bazénů Wellness Horal.

Relaxační centrum Wellness Horal patří k nejvyhledávanějším na Moravě. Je přístupné nejen ubytovaným hostům hotelů Resortu Valachy (Lanterna, Horal a Galik), ale i široké veřejnosti. Areál zahrnuje trojici termálních bazénů se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C, kardio fitness centrum a saunový svět s nabídkou masáží a obličejových ošetření. Velké popularitě se těší zdejší saunové rituály, které Wellness Horal nabízí hostům zdarma až devětkrát denně včetně ranního rituálu pro děti.

Tipy na ubytování ve Velkých Karlovicích

Zanechat komentář

0/5