Ledové sochy budou letos k vidění v Rožnově pod Radhoštěm i na Pustevnách. Sochařské sympósium ledových soch se už třetím rokem koná v Rožnově pod Radhoštěm v areálu kempu Sport. letos v termínu od 15. prosince 2018 do 24. února 2019. Otevřeno je denně kromě pondělí od 10 do 16 hodin. K vidění jsou sochy z ledu které jsou umístěny v chlazeném stanu. Vstupné pro děti 69 Kč, seniory 75 Kč a pro dospělé 99 Kč.

ledové sochy

Ledové království na Pustevnách

Na Pustevny můžete vyrazit nejen na ledové sochy ale také na sochy sněhové a to od 12. ledna 2019 do 21. ledna 2019. O víkendech bude připraven bohatý doprovodný program s hitrádiem Orion. K vidění budou ledové sochy v krytém stanu, ale také sněhové sochy jenž jsou tradičně rozmístěny po celých Pustevnách. Na Pustevny můžete vyrazit lanovkou z Trojanovic, nebo vyjet autem či autobusem až na Pustevny. Vstup je pro všechny ZDARMA!
V tomto období jsou Beskydy hojně navštěvovány a tak je dobré si včas zajistit ubytování. Je možné si s předstihem rezervovat ubytování v Rožnově pod Radhoštěm nebo ubytování na Horní Bečvě. Ať už si vyberete ubytování v Rožnově nebo na některé z Bečev je dostupnost Pusteven výborná.

Video z minulých ročníků

Žádné komentáře.

Zanechte komentář

X