Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

ZOO Lešná – otevírací doba a další důležité informace

Zoo Lešná se znovu otevírá pro veřejnost. Otevírací doba bude prozatím od 8:00 do 18:30 hod od pondělí do neděle. Pondělí až pátek bude otevřen pouze hlavní vstup o víkendech i pomocné pokladny. Níže si podrobně nastudujte všechny podmínky za jakých bude možné ZOO navštívit.

Návštěva zoo Lešná je možná pouze se zakoupenou zvýhodněnou on-line vstupenkou, s roční kartou Zoo Zlín Family (stačí ukázat kartu u vstupu, nemusíte rezervovat vstupenky pro návštěvu) nebo roční vstupenkou.
Vstupenky na vstupní pokladně nelze zakoupit.

Návštěva zoo Lešná

 • do areálu smíme vpustit pětinu okamžité kapacity areálu, tj. v areálu může být v jednom okamžiku 3 000 lidí 
 • ve všedních dnech bude otevřený pouze hlavní vstup, během víkendů také sezónní vstup
 • otvírací doba zoo 8:30-18:00
 • otevřeny budou pouze venkovní expozice
 • pavilony, zámek Lešná a zooshopy zůstávají uzavřeny
 • prodej občerstvení formou okénkové prodeje. K dispozici budou restaurace Neapolitáno, Limpopo, Farma U Koaly, Kefa bar, od soboty 17.4. také Palačínkárna a nově Špagetárna poblíž restaurace Farma U Koaly.
 • jezdit bude i vláček
 • toalety budou otevřeny ve všech restauracích a také v Etiopii, uzavřeny budou toalety v tropické hale a v pavilonu slonů
 • návštěvníci musí mít nanoroušku nebo respirátor, je nutné dodržovat rozestupy 2 m, shromažďování je možné pouze v max. 2 lidech, neplatí pro rodiny.

Vstup do areálu – prodej vstupenek na pokladně není možný

1. Zakoupená zvýhodněná on-line vstupenka – průchod přes turniket, platí pouze ve Vámi vybraném dni, můžete si ji zakoupit kdykoliv v předstihu.
– prozatím možné zakoupit online vstupenky pouze na měsíc duben
– vždy pečlivě zkontrolujte zvolený datum návštěvy. Termín zakoupené vstupenky NELZE měnit, nevyužité vstupenky není možné refundovat
– jakmile platba proběhne, systém vstupenky odešle na Váš e-mail. Pokud Vám vstupenky ihned po platbě nedorazí, zkontrolujte nevyžádanou/hromadnou poštu nebo spamovou schránku, zda zde neskončily. Případně ve svém internetovém bankovnictví ověřte, zda Vaše platba za vstupenky skutečně z účtu odešla, zda není pouze blokována. V případě blokace systém vstupenky neodešle, vy si je však můžete stáhnout přímo z naší aplikace – použijte tlačítko Stáhnout vstupenky, které se objeví na stránce po provedení platby. 
– k dispozici následující on-line vstupenky:
  osobní – dospělý (15-59.99 let), senior (60 a více let), dítě (3-14.99 let)
  rodinné – pro 2 dospělé a 2 děti, pro 2 dospělé a 3 děti
– děti do 3 let mají vstup zdarma, vstupenku tak nepotřebují. 

2. platná karta Zoo Zlín Family – ukázat obsluze u turniketu
– nemusíte si rezervovat žádné vstupenky, máte zajištěnou dostatečnou rezervu pro návštěvu s kartou Family
– kartu a průkaz totožnosti předložte ke kontrole obsluze u turniketu (dočasně rušíme tisk vstupenek po předložení karty Family)

3. Platná kartonová vstupenka (velikost platební karty) – průchod přes turniket

4. Sponzorské vstupenky, dárkové poukazy na vstupenky a karty Family – předložit v pokladně zooshopu
– v tištěné podobě prosím předložte v pokladně zooshopu na hlavním vstupu. Paní pokladní vytiskne vstupenky pro průchod přes turniket nebo kartu Family. 

zoo lešná otevírací doba

Vstup s průkazem ZTP

 • držitelé průkazky ZTP/P a doprovod – vstup zdarma, předložte průkaz ke kontrole obsluze u turniketů
 • držitelé průkazky ZTP/děti – vstup zdarma, předložte průkaz ke kontrole obsluze u turniketů, pro doprovod zakupte online dětskou vstupenku
 • držitelé průkazky ZTP/dospělí – zakupte online dětskou vstupenku.

Platnost vstupenek, dárkových poukazů, on-line vstupenek

 • kartonové vstupenky zakoupené v roce 2020 – platnost prodloužena do 31.12.2021. Při návštěvě zoo vstupenku předložte ke kontrole obsluze u turniketů.
 • dárkové poukazy zakoupené v roce 2020 – platnost prodloužena do 31.12.2021. Poukazy předložte v pokladně zooshopu na hlavním vstupu, paní pokladní Vám vydá vstupenky nebo karty Family.
 • on-line vstupenky zakoupené od 1.9.2020 – platnost prodloužena do 31.8.2021. Vytištěné on-line vstupenky předložte ke kontrolu obsluze u turniketů.

zoo lešná

Platnost ročních karet Zoo Zlín Family

 • budeme rádi, když nás v případě skončení platnosti karty Family podpoříte nákupem nové karty. Karty bude možné zakoupit v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo nebo prostřednictvím dárkového poukazu v našem e-shopu.
 • karty Family zakoupené v roce 2020 – platnost všech karet se prodlužuje do 31.12.2021.

Zanechat komentář

SLEVA 30%

Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

Více informací
X