Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Ledové sochy na Pustevnách 2021

Na ledové sochy na Pustevnách se budete moct podívat i v letošním roce 2021. Oproti minulým ročníkům budou ledové sochy letos na volném prostranství. Ledové sochy budou rozmístěny po celých Pustevnách od 13. února 2021 a budou k vidění až do konce zimy. Vypravíte li se na Pustevny o víkendu je potřeba počítat s větším počtem lidí což komplikuje dopravu. Již v ranních hodinách bývá parkoviště na Pustevnách obsazeno a tak je potřeba automobil odstavit na Prostření Bečvě a využít autobusové dopravy. Ideální je pak zaparkovat v Rožnově pod Radhoštěm na parkovišti u benzínové stanice Benzina a ze zastávky rest. Eroplán vyjet na Pustevny. Z Pusteven se pak můžete vydat po hřebenu k Radegastu a pak po červené přímo k Vašemu vozu, celková dálka výšlapu je pak 12 km.

Ledové sochy na Pustevnách 2021

Pokud si sebou přibalíte běžky, můžete rovněž dojet přes Skalíkovu louku a chatu Mír až do Rožnova pod Radhoštěm. Z druhé strany kopce je možné se vydat na Pustevny lanovou dráhou. O víkendech se ovšem také obrňte trpělivostí ve frontě před lanovkou. Pokud si chcete pobyt na Pustevnách užít je vhodné návštěvu naplánovat na všední den.

Budete li hledat ubytování, které by bylo vhodné jako zázemí pro Vaši cestu na Pustevny podívejte se na naši nabídku ubytování na Valašsku.

Cena za parkování na Pustevnách 150 Kč.

Zanechat komentář

SLEVA 30%

Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

Více informací
X