Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Ledové sochy na Pustevnách 2020

Na Pustevny se i letos sejdou umělci, aby vdechli ledu život. Ledové sochy opět zavítají na Pustevny a to již od 11. ledna 2020 do 26. ledna 2020. Po tři lednové víkendy se můžete těšit na sochy z ledu a sněhu na vrcholu Pusteven. Nebude chybět ani doprovodný program pro děti i dospělé, jenž zajistí rádio Orion. Pobavit se můžete u zábavných her pro děti, ale také na jarmarku u ledového baru.

Ledové sochy s doprovodným programem můžete na Pustevnách vidět od 11.1.-12.1., 18.1.-19.1. a 25.1.-26.1.20. Ovšem ani ti kteří navštíví Pustevny mimo víkend nebudou zklamáni, ledové sochy na Pustevnách budou přístupné i mimo víkendy. Video jak to na Pustevnách při takové akci vypadá zhlédněte níže.
Vstupné mimo víkendy ZDARMA!!! O víkendech 50Kč. děti do 10 let zdarma. Vstupné platí do obou stanů.

Stan LEDOVÁ ZOO (směr rozhledna Cyrilka) – platba hotovost/karta
Stan SVĚTADÍLY (nad Zaryšem) – platba pouze v hotovosti

V tomto období jsou Beskydy hojně navštěvovány a tak je dobré si včas zajistit ubytování. Je možné si s předstihem rezervovat ubytování v Rožnově pod Radhoštěm nebo ubytování na Horní Bečvě. Ať už si vyberete ubytování v Rožnově nebo na některé z Bečev je dostupnost Pusteven výborná.

Zanechat komentář

SLEVA 30%

Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

Více informací
X