Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Koncert Čechomoru i dětský den

Na sobotu 24.5.2014 je připraven bohatý program pro děti i dospělé na ranči Bučiska v Rožnově pod Radhoštěm. Program začíná již od 11:00 hodin. Kromě jízdy na koních si celá rodina bude moct užít také nejrůznějších aktivit, soutěží a her. Celý den vyvrcholí večerním koncertem oblíbené skupiny Čechomor, která do Rožnova přijede zahrát v rámci Kooperativa Tour i s předkapelou Strong Coffee.
Samozřejmě jedna z největších atrakcí i pro dospělé budou jízdy na koních s instruktory ježdění. Areál Ranče s touto možností prostě nemá chybu.”, těší se Honza Dudek z AZ Agentury, která aktivity zajišťuje. Návštěvníci Ranče se v tento den mohou těšit mimo jiné i na jízdu na elektrickém býkovi, skákací hrad nebo lanový park. Dospělí mohou také ochutnat pivní speciály českokrumlovského a pardubického piva. Připravena je také série stánků s dobrotami z grilů a udíren, které rozvášní chutové buňky.
plakat

Podvečerní program přinese do Rožnova premiérově funk-rockovou partičku z Českých Budějovic Strong Coffee. Po této kávové esenci nastoupí dnes již legendární kapela Čechomor v čele s Fratiškem Černým. Čechomor koncertuje již více než 25 let a rožnovské publikum se tak může těšit na hity z celé historie kapely.
Atrakce:

Ježění na koních (pro děti i dospělé) – povede Vás nebo Vaše dítě zkušený instruktor jezdectví.
Elektrický býk (pro děti i dospělé) – účastník se snaží udržet co nejdéle na divokém “elektrickém” býkovi.
Korýtka (pro děti) – aktivita určena pro několik dětí, které každé drží kousek „korýtka“. Instruktor do provního vhodí balón a děti se snaží překonat trasu tak aby balónek nespadnul.
Bungee přetahovák (pro děti i dospělé) – účastníci jsou v sedáku a snaží se překonat odpor gumolanana kterým jsou přivázáni a zároveň se přetahují navzájem a snaží se dosáhnout na “sladkou” odměnu.
GiantJENGA (pro děti) – desková hra zvětšená do životních rozměrů – úkolem je vytáhnout co nejvíce krychlí z věže, aniž by spadla.
Lukostřelba (pro děti i dospělé) – střelba na terč
Bumperball (pro děti i dospělé) – nafukovací koule se kterou lze dělat všemožné skopičiny, třeba také vrážet do sebe navzájem…
Diskgolf (pro děti i dospělé) – hra na motivy golfu, namísto jamek jsou koše, do kterých účastníci hází diskem.
Bludiště (pro děti i dospělé) – několik dětí či rodičů společně drží velké bludiště ve kterém jsou barevné balónky, které se snaží pomocí nahýbání dostat do stejně barevně označených otvorů.
Kostičky (pro děti) – za pomocí gumičky, která je uvázána na provázcích se účastníci snaží postavit věž.
Vysoká lanová překážka „PIVOVARNICKÝ KOMÍN“ (pro děti i dospělé) – hřiště nízkých lanových překážek. Účastníci pod sebe zkoušejí postavit co nejvíce prázdných beden od nápojů aniž by spadli oni či bedny. Tento lezec je jištěn instruktorem. Úkol je časově omezen. Jedná se o vysokou lanovou překážku – je kladen maximální důraz na bezpečnost. Jako doplněk bude připraveno 5 nízkých lanových překážek, na kterých se leze bez jištění)
Nafukovací hrad – velmi oblíbená atrakce pro ty nejmenší děti.

Vstupné:
– celý den vč. koncertů (11.00-24.00): 410,- kč (v předprodeji) a 460,- kč (na místě)
– pouze dopoledne (dětský den bez koncertů 11.00-16.00): 100,- kč (na místě)
BONUS: děti do 12-ti let – celý den vč. atrakcí, her a koncertů: 100,- kč (na místě)

Zanechat komentář

0/5

SLEVA 30%

Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

Více informací
X