Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Další díl seriálu Valachy tour odstartuje o víkendu

Druhý ročník seriálu VALACHY TOUR odstartuje v sobotu 25. října v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Terénní běžecký závod Běhej Valachy je zároveň závěrečným závodem tohoto seriálu po němž budou také vyhlášeny celkové výsledky.

Kdo se vydá na trať může zabojovat o prize many v celkové výši 15 tisíc korun a další zajímavé ceny. Velkým lákadlem pro účastníky závodu je také možnost poměřit síly s opravdovými profesionály. Na start závodu jsou přihlášeni sportovci zvučných jmen jako například Petr Vabroušek či nejlepší slovenská triatletka Kristina Néč-Lapinová. Zajímavými tvářemi ve startovním poli jsou i dvě přední české bikerky Tereza Huříková a Irena Berková nebo česká reprezentantka v zimním triatlonu Šárka Grabmüllerová.  Sobotního závodu se zůčastní také legenda českého ultramaratonu Miloš Škorpil.

behej valachy
Trať závodu Běhej Valachy vede krásnou Valašskou přírodou

Start i cíl je u karlovického hotelu Galik v údolí Léskové. „Zdatnější sportovci mohou vyrazit na trasu dlouhou 12 km s převýšením 350 metrů. Pro ostatní je připravena trať 6,5 km s převýšením 100 metrů. Do středečního poledne je možné se registrovat za výhodnější startovné na www.valachytour.cz. Registrace v den závodu bude možná od 9:30 hodin do naplnění kapacity.

25. 10. BĚHEJ VALACHY – harmonogram

9:00 – 10:00    Registrace do dětských závodů
9:30 – 11:00     Registrace do hlavního závodu
10:15               Závody dětí
12:00               Hromadný start 12 km
12:10               Hromadný start 6,5 km

 

Tipy na ubytování ve Velkých Karlovicích

Zanechat komentář

0/5