Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Závody BIKE Valachy ve Velkých Karlovicích

Cyklistické závody BIKE VALACHY ve Velkých Karlovicích se uskuteční, a to dokonce v rozsahu, na který jsou jeho pravidelní účastníci zvyklí. Závody sebudou konat v sobotu 12. června u hotelu Galik v Resortu Valachy.

Pořadatelé připravili pro závodníky hlavní závod na 50 kilometrů a kratší závod na 25 kilometrů, k tomu i doprovodné dětské závody na 100 metrů až 8 kilometrů dle věkové kategorie. Nejmenší děti do 4 let mohou trasu odjet i na odrážedlech.

Závody Bike valachy

Do závodu je možné se přihlásit pouze předem on-line na webu www.valachytour.cz. V souladu s pokyny hygieniků nebude možná registrace na místě, aby nedocházelo k rizikovému shromažďování na jednom místě. Samozřejmostí, kterou také bude třeba dodržet, je respektování dalších obvyklých pravidel dnešní doby – účast pouze s potvrzením o testu, očkování či prodělaném covidu nebo dodržování rozestupů.

závody bike valachy

Trasa BIKE VALACHY vede od startu u hotelu Galik přes Třeštík a Sůkenickou a zpět kolem hotelu Pod Javorem po cyklostezce Bečva a běžkařské trase.

Závod BIKE VALACHY je součástí sportovního seriálu VALACHY TOUR pořádaného Resortem Valachy. Další akcí následující po BIKE VALACHY je triatlonový závod VALACHY MAN – který proběhne dle zvyklostí. Naplánován je na 6. a 7. srpna a registrace už jsou spuštěny. Stejně jako v minulých letech, i letos mohou sportovci využít k přípravě oblíbený Triatlonový kemp s Ironmanem Petrem Vabrouškem 22. – 25. července v hotelu Lanterna, při kterém se trénuje na trase VALACHY MANa.

Zanechat komentář

SLEVA 30%

Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

Více informací