Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Podzimní trampolínový kurz v Campingu Rožnov

V areálu Camping Rožnov jsme pro vás, pod záštitou ACROBATIX trampoline academy, připravili ojedinělý podzimní program kurzů skákání na trampolíně, pod vedením první české olympioničky a nejúspěšnější reprezentantky České republiky v tomto sportovním odvětví, Petry Vachníkové – Juříčkové. Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie, přiveďte své děti a nechejte si poradit od profesionála jak bezpečně skákat na trampolínách či je Vaše dítko nadané věnovat se tomuto sportu profesionálně.

Rodiče vítáni

Pokud se nechcete našeho kurzu zúčastnit osobně, vozíte děti do kroužků a pak svůj vzácný čas trávíte čekáním. S tím je u nás konec! V areálu Campingu se můžete i vy sportovně vyžít a navíc zdarma! Vezměte si kolečkové brusle, tenisky a využijte klidné a bezpečné prostředí k procházkám či projížďkám, zatímco si vaše dítko vesele skáče na trampošce. A nebo rádi hrajete nohejbal, volejbal? Pak je vám zdarma k dispozici místní hřiště.
Máte hlad, žízeň? Žádný problém. Pár kroků od trampolínového kurzu je příjemné OBČERSTVENÍ, kde se také můžete připojit na WiFi zdarma a v případě potřeby udělat něco potřebného do práce nebo jen tak si popovídat s přáteli.

Cena kurzu 590 Kč. V ceně 5 intenzivních tréninkových jednotek (Po-Pá), kapacita míst omezena. Tel.: 605 590 059 email.:trampoliny-kurz@email.cz

Zanechat komentář

0/5