Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Vila Věra - Rožnov p/R.

Vila Věra

Rožnov pod Radhoštěm

Vila Věra se nachází v Rožnově pod Radhoštěm na úpatí hory Radhošť v těsné blízkostí městského parku, Valašského muzea i rožnovského koupaliště. Pro hosty je připraveno ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a klimatizací. V létě oceníte cyklostezku údolím řeky Bečvy která vede kolem apartmánů, nebo turistickou trasu na Radhošť a Pustevny. Pokud vyrazíte pěšky budete po osmi kilometrech chůze na vrcholu Radhoště, další čtyři pak můžete přidat na Pustevny. Nejbližší zastávka autobusu který Vás vyveze na Pustevny, Radhošť nebo do SKI areálů je od ubytování vzdálena pouhých 300 metrů. Ve stejné vzdálenosti se také nachází městské koupaliště. 

Možnosti ubytování

Vila Věra

Vila Věra nabízí komfortní ubytování v klimatizovaných apartmánech v klidné části Rožnova pod Radhoštěm. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací a samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem, umývadlem a toaletou. Nechybí ani vybavený kuchyňský kout, wifi, TV, terasa, parking pro každý apartmán.

Vila Věra - Rožnov pod Radhoštěm

Kontakty

    Rychlý dotaz na volný termín

    Apartmány Superior Vila Věra, Horní Kouty 1439, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

    SLEVA 30%

    Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

    Více informací