Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Apartmány POOL - Rožnov pod Radhoštěm

Apartmány Pool

Rožnov pod Radhoštěm

Apartmány Pool se nachází v Rožnově pod Radhoštěm v areálu místního kempu. Pro hosty je připraveno ubytování ve stylově zařízených apartmánech s vlastním sociálním zařízením a také kuchyňským koutem jenž je vybaven nádobím pro denní potřebu. Stravování je pro hosty zajištěno v restauraci v areálu. Mimo hlavní sezónu se podávají pouze snídaně ve snídaňovém baru. Do Valašského muzea dojdete  pěší chůzí za 5 minut. Cyklostezka údolím řeky Bečvy vede kolem apartmánů. Nejbližší zastávka autobusu který Vás vyveze na Pustevny, Radhošť nebo do SKI areálů je od apartmánů vzdálena pouhých 300 metrů. Hostům je také zdarma venkovní koupaliště. Pro děti je připravena minizoo, dětské hřiště, půjčovna autíček a také lezecká stěna.

Možnosti ubytování

v apartmánech Pool

K dispozici je hostům šest apartmánů. Všechny apartmány disponují vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s nádobím pro denní potřebu, televizí. V zimních měsících jsou apartmány vytápěny. V letních je možno zapůjčit klimatizaci. Součástí každého apartmánu je také venkovní grill.

Dovolená v apartmánech Pool

Pro 2 až 4 osoby, kuchyňský kout, toaleta sprchový kout, elektrické topení, možnost zapůjčení klimatizace, parkovací místo.

Kontakty

  Rychlý dotaz na volný termín
  Apartmány Pool na mapě

  Apartmány Pool, Radhošťská 940, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

  SLEVA 30%

  Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

  Více informací