Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Penzion Anděl

Penzion Anděl

Rožnov pod Radhoštěm

Penzion Anděl je nově rekonstruovaný rodinný penzion. Vznikl celkovou rekonstrukcí domu z roku 1931 což mu dodává jedinečnou atmosféru. Najdete zde tak komfortní ubytování za přiměřené ceny. Nachází v Rožnově pod Radhoštěm na úpatí hory Radhošť a to doslova, neboť červená turistická značka začíná jen 200 metrů od penzionu. Odpočinout si můžete také ve stylové kavárničce jenž náleží k penzionu.
K největším atrakcím tohoto malebného kouta Beskyd je hora Radhošť s posvátnou sochou pohanského boha Radegasta, Pustevny, Valašské muzeum v přírodě, rožnovské pivní a mořské lázně s dětským zábavným centrem

Penzion Anděl

Možnosti ubytování

K dispozici je hostům 9 pokojů tématicky laděných k místním lesům. Najdete zde tak pokoj habrový, modřínový, jasanový, březový, kaštanový, lipový, bukový a andělský. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a toaletou. Každý pokoj má taká televizi. Přímo v penzionu Anděl můžete využít služeb profesionální masérky. Ideální volbou pro relaxaci je spojení ubytování v penzionu Anděl a využití služeb rožnovských pivních nebo mořských lázní jenž se nachází jen 10 minut pěší chůze od penzionu. Vychutnat dobrou kávu nebo ochutnat domácí zákusek můžete v kavárně Penzinu Anděl.

Penzion Anděl - kavárna

Pro sportovce je penzion Anděl doslova rájem. Přímo u penzionu se nachází multifunkční sportovní hala s kurty na tenis, badminton a squash, fotbalové hřiště s umělým povrchem. Poloha penzionu je ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku, cyklostezka údolím řeky Bečvy vede jen 50 metrů od penzionu a červená značka na Radhošť začíná jen 200metrů od penzionu. V zimních měsících můžete využít lyžařských areálů na Pustevnách (12km), Horní Bečvě (10km) nebo Bílé (16km).

 • Pokoje pro 2 až 4 osoby
 • Toaleta
 • Sprchový kout
 • Parkovací místo

  Rychlý dotaz na volný termín

  Penzion Anděl, Pod strání 580, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

  SLEVA 30%

  Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

  Více informací
  X