Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Penzion Anděl

Penzion Anděl

Rožnov pod Radhoštěm

Penzion Anděl je nově rekonstruovaný rodinný penzion. Vznikl celkovou rekonstrukcí domu z roku 1931 což mu dodává jedinečnou atmosféru. Najdete zde tak komfortní ubytování za přiměřené ceny. Nachází v Rožnově pod Radhoštěm na úpatí hory Radhošť a to doslova, neboť červená turistická značka začíná jen 200 metrů od penzionu. Odpočinout si můžete také ve stylové kavárničce jenž náleží k penzionu.
K největším atrakcím tohoto malebného kouta Beskyd je hora Radhošť s posvátnou sochou pohanského boha Radegasta, Pustevny, Valašské muzeum v přírodě, rožnovské pivní a mořské lázně s dětským zábavným centrem

Penzion Anděl

Možnosti ubytování

K dispozici je hostům 9 pokojů tématicky laděných k místním lesům. Najdete zde tak pokoj habrový, modřínový, jasanový, březový, kaštanový, lipový, bukový a andělský. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a toaletou. Každý pokoj má taká televizi. Přímo v penzionu Anděl můžete využít služeb profesionální masérky. Ideální volbou pro relaxaci je spojení ubytování v penzionu Anděl a využití služeb rožnovských pivních nebo mořských lázní jenž se nachází jen 10 minut pěší chůze od penzionu. Vychutnat dobrou kávu nebo ochutnat domácí zákusek můžete v kavárně Penzinu Anděl.

Penzion Anděl - kavárna

Pro sportovce je penzion Anděl doslova rájem. Přímo u penzionu se nachází multifunkční sportovní hala s kurty na tenis, badminton a squash, fotbalové hřiště s umělým povrchem. Poloha penzionu je ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku, cyklostezka údolím řeky Bečvy vede jen 50 metrů od penzionu a červená značka na Radhošť začíná jen 200metrů od penzionu. V zimních měsících můžete využít lyžařských areálů na Pustevnách (12km), Horní Bečvě (10km) nebo Bílé (16km).

Kontakty

    Rychlý dotaz na volný termín

    Penzion Anděl, Pod strání 580, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

    SLEVA 30%

    Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

    Více informací