Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Valachy tour startuje druhý ročník

Seriál závodů v různých sportovních disciplínách pro sportovce všeho věku a kondice, který pořádá Resort Valachy Velké Karlovice pod názvem VALACHY TOUR startuje již tuto sobotu 1.března. Původně plánovaný běh na lyžích bude vzhledem k nedostatku přírodního sněhu nahrazen nočním závodem v klasickém terénním běhu. Místo i čas startu zůstávají stejné: v 18 hodin u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích.

Vítězové si mezi sebe rozdělí prize money ve výši 15 tisíc korun a další věcné ceny od partnera – společnosti Euronics. Součástí bude i dětský závod na kratších tratích, který odstartuje již po 17. hodině, tedy ještě před úplným setměním.

Také letošní ročník VALACHY TOUR podpoří svou účastí špičkoví vrcholoví sportovci, Také letos VALACHY TOUR podpoří svou účastí známí sportovci. Prvního závodu seriálu se zúčastní Aneta Grabmüllerová, dvojnásobná juniorská mistryně světa v zimním triatlonu.

valachytour
Jaroslav Kulhavý při závodu seriálu Valachytour

Pokud máte zájem účastnit se seriálu VALACHY TOUR můžete se registrovat on-line za zvýhodněné startovné na www.valachytour.cz, nebo v den konání přímo na místě. Jednotlivé závody seriálu jsou propojeny bodovým hodnocením. Atraktivní ceny tak mohou sportovci získat jak průběžně v jednotlivých akcích, tak i po součtu všech bodů po ukončení celého seriálu.

Zanechat komentář

0/5

SLEVA 30%

Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

Více informací
X