Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Podzimní Valašská zahrada pro kutily a zahrádkáře

Největší prodejní výstavou pro kutily a zahrádkáře se může bezesporu pyšnit Valašská zahrada jenžse každoročně koná na jaře a na podzim v Rožnově pod Radhoštěm. Letošní podzimní Valašská zahrada připadla na termín 23.9.-25.9.16. Jako tradičně zde návštěvníc najdou zboží od více než 100 prodejců z celé české a slovenské republiky.
Na místě můžete nakoupit podzimní květiny, obrovské koláče kvetoucích chryzantém, něžné barevné vřesy, nebo trsy červených pálivých čili papriček. Nebude chybět ani nabídka nejrůznějších okrasných rostlin, včetně bohatého výběru růží. Ve specializovaném stánku s cibulovinami si vyberete z bohaté škály narcisů, tulipánů nebo gladiol.
Rozhodně si nenechte ujít stánky s výborným Bystročickým kysaným zelím, které bylo oceněné 1. místem na výstavě Litoměřice!
zahrada
Po celou dobu výstavy bude připravena zábava pro dospělé i děti. Samozřejmostí jsou již stánky s občestvením a chutnými pokrmy.
Areál Campu Sport TJ Rožnov pod Radhoštěm je pro vás otevřen od pátku 23. do neděle 25. Září denně od 8,00 hod do 17,00 hod. a to za každého počasí. Vstupné je 50Kč/30Kč, děti do 7 let zdarma.

Zanechat komentář