Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Nezapomeňte na pojištění storno poplatku

Léto se pomalinku blíží při plánování dovolené nezapomeňte na pojištění storno poplatku. Pojistěte se pro případ, že na dovolenou vůbec neodjedete, nebo cestu ze závažných důvodů zrušíte (vážné akutní onemocnění, úraz, úmrtí, škoda na majetku, těhotenství, nečekaná výpověď ze strany zaměstnavatele, podání žádosti o rozvod ze strany manžela/manželky pojištěného). Pojištění lze sjednat v rámci cestovního pojištění pro pobyty v České republice i v zahraničí. Váš klid na dovolené bude o to větší, že budete mít navíc i cestovní pojištění a v případě nečekaných událostí budete mít alespoň malou náplast na pokaženou dovolenou v podobě finančního odškodnění.

Kde si pojištění storno poplatku sjednat?

Kliknutím na odkaz níže si můžete spočítat kolik by stalo pojištění ve Vašem případě, je nutné zadat cenu zájezdu a počet osob. Ihned se tak dozvíte kolik byste za pojištění zaplatili.
Vyhněte se potížím při stornování pobytu, pojištění je jistotou že o své peníze nepřijdete.

Platnost pojištění zrušení pobytu začíná okamžikem zaplacení pojistného, nejdříve však dnem následujícím po dni sjednání tohoto pojištění, a končí okamžikem nástupu pobytu. Nástupem pobytu se rozumí například příjezd do hotelu takzvaný „check-in“ na recepci v den nástupu uvedeném na objednávce. Náhrada může spočívat v úhradě ceny pobytu, nákladů na cestu, pronájmu auta apod. Pojištění storna pobytu musíte sjednat jako připojištění v rámci cestovního pojištění.

Zanechat komentář

SLEVA 30%

Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

Více informací
X