Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Letní dovolená v Beskydech na chatě s přáteli

Pokud se chystáte s přáteli na letní dovolenou a chtěli byste navštívit Beskydy, budou se Vám hodit následující tipy na pronájem chat. Výhodou pronájmu celého objektu je bezesporu soukromí a možnost využít zařízení chaty či chalupy k vlastním potřebám, kdykoliv se vám zachce. Čas grilování stejků, nebo opékání buřtů, tak bude záviset pouze na vás a vaší domluvě s přáteli. Možnost rezervace celé chaty také uvítají rodiče dětí, kterým ubude starostí s ratolestmi.
Chata Hubert je bezesporu ideálním místem pro rodinnou dovolenou v Beskydech, nachází se na úpatí hory Radhošť a zároveň jen kousek od Rožnova pod Radhoštěm. Celková kapacita ubytování je 31 lůžek. K chatě náleží také venkovní bazén a posezení s grilem.
chata

Více informací o chatě Hubert

Chata Mír se nachází ještě o malinko blíže Radhošti než chata Hubert. Je tak ideálním místem pro naplánovaný výšlap na Radhošť. Kapacita ubytování na Chatě Mír je 30 lůžek, vejdete se tedy i s početnou rodinkou nebo s přáteli. K dispozici je také restaurace s možností celodenního stravování, venkovní posezení s grilem a hlavně okolní příroda.
chata mír

Více informací o chatě Mír

Penzion U Smočků se nachází v překrásné beskydské přírodě uprostřed lesů a luk. Kapacita ubytování je 30 osob. K penzionu také naleží místo s posezením a grilem. Na přání je možné také zajistit celodenní stravování. Vydáte li se na dovolenou do penzionu U Smočků, budete okouzleni okolní přírodou a klidem.
penzion

Více informací o penzionu U Smočků

Zanechat komentář

SLEVA 30%

Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

Více informací
X