Přeskočit na obsah Přeskočit na postranní panel Přeskočit na zápatí (patičku)

Tip na víkendovou procházku

Počasíčko jako z pohádky, nádherná příroda a navíc po 15 letech opět v provozu chata Mír, to už je pořádný důvod vyrazit na malou procházku. Na chatu Mír vyrazíte od Campingu Rožnov od kterého vede červená turistická značka na Radhošť. Na rozcestí odbočíte vpravo a po 500 metrech jste přímo u Chaty Mír. Cestu lze snadno zvládnout i s kočárkem a to po nově rekonstruované cestě, která vede rovněž až k chatě. Trasa je stejná, jen na rozcestí neodbočíte po červené do lesa, ale pokračujete stále po cestě rovnou za nosem.

V cíli na Vás čeká občerstvení na chatě Mír, k mání je čepované pivo Radegast 10 i Radegast 12, točená kofola, pro děti palačinky a k zažehnání největšího hladu polévka dle nabídky. Chata Mír

Chata Mír prochází v současné době celkovou rekonstrukcí. Po rekonstrukci je nyní již celé přízemí (restaurace, kuchyně, zázemí, technické místnosti atd.), a pokračuje rekonstrukce ubytovací části chaty. Jste zvědavi jak to nyní na chatě vypadá, vydejte se tam.
Otevřeno je mimosezónu čtvrtek a pátek od 12:00 do 20:00 hod a sobota, neděle od 9:00 do 20:00 hod. Pondělí až středa je zavřeno. V sezónu Pondělí: Zavřeno, úterý: 16-20, středa: 12-20, čtvrtek: 12-20, pátek: 12-22, sobota: 9-22, neděle:9-18. Více informací získáte na telefonu:+(420) 722 910 440 sl.Zuzana Kruková.

Zde trasa cesty, která ovšem zpočátku vede přes louky kvůli čtyřnohým mazlíkům, vy můžete vyrazit již od Campingu po ulici Radhošťská:

Zanechat komentář

0/5