Přeskočit na obsah Přeskočit na zápatí (patičku)

Loft Wapiti

Loft Wapiti

Rožnov pod Radhoštěm - Hutisko

Chalupa Loft Wapiti  se nachází v obci Hutisko nedaleko Rožnova pod Radhoštěm. Pro hosty je připraveno ubytování v nové chalupě. Interiér je je rozdělen na přízemí  a loft v prvním patře. Ubytování je s vlastním sociálním zařízením a k dispozici je také kuchyň jenž je vybavena nádobím pro denní potřebu. Stravování je individuální. Cyklostezka údolím řeky Bečvy vede přímo kolem chalupy. Nejbližší zastávka autobusu který Vás vyveze na Pustevny, Radhošť nebo do SKI areálů je od ubytování vzdálena vzdálena pouhých 500 metrů. V létě oceníte venkovní sprchu na zahradě nebo obecní koupaliště vzdálené od chalupy pouhých 500 metrů. Pro ubytované hosty je k dispozici zahrada o rozloze 1200m2 jejíž součástí je také posezení s možností grilování.

Loft Wapiti

Možnosti ubytování

K dispozici je hostům šest lůžek ve dvou ložnicích. Jedna ložnice s manželskou postelí se nachází v přízemí, druhá pak v prvním patře (loftu) s možností 4 lůžek. Sociální zařízení se nachází v přízemí .

Loft Wapiti

Kontakty

    Rychlý dotaz na volný termín

    Loft Wapiti, Solanec pod Soláněm 800, 756 62 Hutisko, Česká republika

    SLEVA 30%

    Apartmán DELUXE 1240 Kč / noc! Apartmán COMFORT 1030 Kč / noc! Při rezervaci napište do poznámek slevový kód OGAREK. Akce platí do 20.12.2021

    Více informací