Ubytování Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je srdcem Valašska. Nachází v údolí pod známou horou Radhošť na níž sídlí pohanský bůh Radegast. Zajímavým turistickým cílem jsou také Pustevny, které jsou od Rožnova pod Radhoštěm vzdáleny 12 kilometrů. Ubytování v Rožnově pod Radhoštěm je na vysoké úrovni. Najdete zde hotely s moderními wellness centry, ubytování v soukromých apartmánech, ale také levné ubytování v penzionech či kempech. Navštívíte-li Rožnov pod Radhoštěm jistě se nebudete nudit. Největším lákadlem pro turisty je Valašské muzeum v přírodě ve kterém po celý rok probíhají různé tématické akce. Také nedávno postavená Jurkovičova rozhledna na Karlově kopci stojí za návštěvu. K relaxaci a odpočinku můžete využít služeb pivních a mořských lázní. Chystáte li se navštívit Beskydy je Rožnov pod Radhoštěm tím pravým místem pro ubytování v Beskydech.

hotel Energetic

Hotel Energetic
Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Energetic se nachází v Beskydech v lázeňském zákoutí městečka Rožnov pod Radhoštěm.

Hotel Energetic nabízí ubytování v luxusně vybavených pokojích, dvoulůžkové pokoje s moderním zařízením jsou vybaveny LED televizorem, klimatizací, pracovním stolem s telefonem, minibarem (24 pokojů disponuje balkónem). K dispozici je také 6 rodinných apartmá a 2 luxusní apartmá Superior.

Více informací
penzion anděl

Penzion Anděl
Rožnov pod Radhoštěm

Penzion Anděl se nachází v Rožnově pod Radhoštěm nedaleko Valašského muzea v přírodě.

Penzion Anděl nabízí ubytování v nově rekonstruovaném rodinném penzionu v komfortně vybavených pokojích. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje stylizované dle dřevin v okolních lesích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením TV, wifi. Vybavení Andělského pokoje je rozšířeno o vířivou vanu. Pro nejmenší hosty je připravena dětská postýlka.

Více informací
hotel Eroplán

Hotel Eroplán
Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Eroplán se nachází v Beskydech v malebném městečku Rožnov pod Radhoštěm.

Hotel Eroplán nabízí komfortní ubytování v luxusně vybavených pokojích, 42 dvoulůžkových pokojů, 4 jednolůžkové pokoje, dvě menší apartmá a jedno luxusní apartmá. Celková ubytovací kapacita hotelu je 94 lůžek.
Všechny pokoje jsou vybaveny barevnou TV se SAT, ledničkou s minibarem, telefonem s přímou volbou a přípojkou na PC a internet, koupelnou s vanou nebo se sprchovacím koutem.

Více informací Recenze
Vila Hedvika

Vila Hedvika
Rožnov pod Radhoštěm

Vila Hedvika se nachází v městečku Rožnov pod Radhoštěm na turistické trase na Javorník.

K ubytování ve Vile Hedvika jsou k dispozici apartmány 2+1, 3+2, 4+2. Každý z apartmánů je vybaven kuchyní (sklokeramická varná deska, odsavač par, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, nádobí, talíře, příbory) a koupelnou s WC (sprchový kout nebo vana se sprchovou zástěnou). K dispozici zdarma internetové připojení a satelitní televize s DVD. Lůžka mají zdravotní antialergické pětizónové matrace.

Více informací
hotel Horal

Hotel Horal
Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Horal se nachází v městečku Rožnov pod Radhoštěm nedaleko Valašského muzea v přírodě.

Hotel Horal nabízí ubytování v 18-ti komfortně vybavených pokojích. 14 pokojů je dvoulůžkových s možností přistýlek, apartmá č.102, apartmá č.306, čtyřlůžkový dvojpokoj a 1 pokoj s bezbariérovým přístupem. Celková kapacita je 38 lůžek a 10 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením TV, wifi. Vybavení apartmánu č.306 je rozšířeno o rohovou vanu a minibar. Pro nejmenší hosty je připravena dětská postýlka.

Více informací
Camping Rožnov

Camping Rožnov
Rožnov pod Radhoštěm

Camping Rožnov se nachází v unikátní lokalitě Rožnova pod Radhoštěm nedaleko Valašského muzea v přírodě.

V campingu Rožnov si můžete rezervovat ubytování v chatkách dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových. K dispozici jsou také bungalovy s vlastním sociálním zařízením nebo pokoje v budově. Samozřejmostí je také plocha pro stany a karavany. V areálu se nachází bazén, restaurace, obchod, půjčovna šlapacích autíček pro děti a sportovních potřeb.

Více informací
Penzion Hradisko

Penzion Hradisko
Rožnov pod Radhoštěm

Penzion Hradisko se nachází v unikátní lokalitě Rožnova pod Radhoštěm pod zříceninou hradu Hradisko.

Celý penzion je koncipován jako rodinná farma s možností ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je také restaurace s domácí stravou, krbem a možností pronájmu salónku. Milovníci zvířat ocení možnost vyjížďky na koních i individuální výcvik jízdy.

Více informací
Hotel Forman

Hotel Forman
Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Forman se nachází v lázeňském zákoutí Rožnova pod Radhoštěm.

Hotel Forman je depandancí hotelu Energetic a nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Ubytovaným hostům hotelu Forman je k dispozici wellness centrum hotelu Energetic s volným vstupem na vnitřní bazén. K resortu Energetic patří také stylová valašská koliba Kordulka.

Více informací

Apartmány Deluxe Rožnov

Apartmány Deluxe
Rožnov pod Radhoštěm

Apartmány Deluxe se nachází v Rožnově pod Radhoštěm nedaleko Valašského muzea v přírodě.

K ubytování je k dispozici osm luxusních apartmánů se samostatným vchodem. Každé z apartmá skýtá ložnici s manželskou postelí a možností dalších dvou lůžek na rozkládacím sofá, některé apartmány disponují také patrovou postelí. V apartmánech je k dispozici moderně vybavená kuchyně – myčka, lednička s mrazicím boxem, sklokeramická deska, pečící trouba, rychlovarná konvice.

Více informací
hotel

Hotel Relax
Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Relax se nachází v srdci Valašska, jímž je po právu nazýváno městečko Rožnov pod Radhoštěm.

Hotel je zasazen do nádherné Beskydské přírody nedaleko od Valašského muzea v přírodě a také Rožnovských pivních lázní, obklopen lesy a loukami. Ubytovaným hostům je zdarma k dispozici vnitřní i venkovní bazén.

Více informací
chata Hubert

Chata Hubert
Rožnov pod Radhoštěm

Chata Hubert se nachází v Rožnově pod Radhoštěm na úpatí hory Radhošť.

Chata Hubert se nachází v katastru obce Dolní Bečva, blíže to však máte do Rožnova pod Radhoštěm, městské koupaliště, Valašské muzeum v přírodě se nachází jen 15 minut pěší chůze od chaty. Turistická značka na horu Radhošť vede přímo kolem chaty, v zimních měsících dojedete na běžkách z Pusteven přímo k chatě.

Více informací
hotel Stadion

Hotel Stadion
Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Stadion se nachází u fotbalového stadionu a multifunkční sportovní haly v Rožnově pod Radhoštěm.

Hotel Stadion nabízí levné ubytování v Beskydech. Pokoje jsou vybaveny umývadlem se studenou a teplou vodou. Sociální zařízení je společné na patře. K dispozici je také restaurace. K využití je také mutifunkční sportovní hala, fotbalové hřiště se zázemím.

Více informací
chalupa Dorotík

Chalupa Dorotík
Hutisko Solanec

Chalupa Dorotík se nachází v obci Hutisko v překrásné přírodě Valašského kraje nedaleko od Rožnova pod Radhoštěm.

Pokud jste si přáli strávit dovolenou v Beskydech na venkovské chalupě, je chalupa Dorotík tím pravým místem pro Vás. K ubytování je k dispozici dům 5+1, který se skládá ze tří ložnic (1 x čtyřlůžková a 2 x třílůžková), obývacího pokoje a kuchyně (plynový sporák, mikrovlnná trouba, lednička, kávovar). Sociální zařízení je vybaveno jak vanou, tak sprchovým koutem. Kapacita ubytování je 10 osob.

Více informací
Apartmán

Apartmán Kinských
Rožnov pod Radhoštěm

Apartmán Kinských se nachází v Rožnově pod Radhoštěm pod Černou horou.

Apartmány jsou díky své poloze ideálním místem pro milovníky sportovních aktivit. V okolí apartmánů se nachází množství značených turistických a cyklo turistických tras. Možnost vyjížděk na koních.

Více informací

X